Żywy Różaniec przy parafii Bożego Ciała w Tucholi

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

UWAGA!!!

W związku z tym, że posiadamy w naszej parafii relikwie bł. Jana Pawła II, które tak uroczyście zostały do naszego kościoła wprowadzone, pragniemy utworzyć nową Różę Różańcową pod wezwaniem bł. Jana Pawła II.

Zamierzamy uczynić to najpóźniej do końca kwietnia 2012 r., tak, aby  w  niedzielę 13 maja - w rocznicę zamachu na papieża i rocznicę objawień w Fatimie na Mszy św.o godz. 9.30 uroczyście zainaugurować jej  działalność. Brakuje nam jeszcze kilku osób. Serdecznie prosimy wszystkich o pomoc w zachęcaniu innych do włączenia się w to dzieło. Chętnych można zgłaszać w Biurze Parafialnym lub u ks. Mariusza oraz telefonicznie pod numerem: 52 33 63 825. Prosimy również o modlitwę w tej intencji.

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.